Naši partneři

RADEV, s. r. o. – výroba uzenin a prodej masa

Zpracováváme a prodáváme maso z prověřených chovů a vyrábíme uzeniny a lahůdky podle tradičních receptur – bez glutamátu a lepku, zbytečných éček a se sníženým obsahem soli.


CZECH RACING POSTERS

Plakáty děláme tak, abychom si je sami chtěli pověsit na zeď. Kromě krásného designu se majitel dozví i krátkou historii a základní parametry tratě. Při výrobě neděláme kompromisy. Tiskneme offsetově na kvalitní papír s gramáží 250g/m2 a více. 


CHATEAU ST. HAVEL  - Wellness na zámku

Uprostřed anglického parku, nedaleko centra Prahy se v zámeckém sklepení hotelu Chateau St. Havel skrývá ojedinělé privátní wellness se saunami, whirlpooly a masážními místnostmi. Wellness centrum v našem zámeckém hotelu je doslova stvořené pro tolik potřebný odpočinek. Wellness centrum poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness, ve kterém si Vám dovolujeme nabídnout 2 privátní wellness zóny.


TANČÍCÍ DŮM V PRAZE

Hotel nabízí ubytování v celkem 40 luxusních pokojích s nezapomenutelným výhledem na Pražský Hrad s řekou Vltavou, kavárnu a v nejvyšším patře restauraci Ginger & Fred pod vedením Ondřeje Slaniny. Na vrcholu domu najdete vyhlídkovou terasu s barem, kde můžete obdivovat Prahu a prohlížet si její panorama kruhovým výhledem o 360 stupních.


F-DRIVE Energy drinky plné adrenalinu

Jsme ryze česká společnost, kterou pojí láska k motorsportu a dobrému pití. Na počátku nás k motorsportu dovedl kamarád Radek Polák (který bohužel tragicky zesnul) a jeho odkazu se držíme i dnes. Ke sportu je třeba mít také dostatek energie, která navíc chutná. A tak vznikl energetický drink vlastní značky F-DRIVE.


ECU GARAGE

Zabýváme se úpravami sériových řídících jednotek pro BMW motory M50, M50TU, M52, M52tu a M5 


JK-Racing.cz – prodej performance a závodních dílů

E-shop s výdejním místem v Praze, kde naleznete široký sortiment dílů nejen pro závodní auta. Objevte kvalitní kola, pneumatiky, podložky, oleje, aditiva nebo třeba věci pro stavbu palivového systému a mnoho dalšího. Snažíme se, abyste dostali ze svého vozu maximum a zároveň byli s nákupem u nás nadmíru spokojeni.